۰
سی و یکم شهریـورماه سال 1397؛ آخریـن فرصت برای افتتاح حـساب قرض الحـسنه پس انداز و شرکـت در قرعه کشی این دوره از جشنواره قرض¬الحسنه بانک آینده است.
به گزارش اخبار بانك، در این دوره از جشنواره، مشابه رویدادهای پیشین برگزار شده توسط بانک آینده، میلیاردها ریال جوایز ارزشمند و نفیس برای ده ها هزار نفر از دارندگان حساب های قرض الحسنه پس انداز، در نظر گرفته شده است. این طرح از ابتدای خرداد ماه سال جاری آغاز شده و تا سی و یکم شهریورماه سال 1397، ادامه دارد. ضمناً، دوره امتیازدهی نیز یک ساله و از تاریخ 01/07/1396 الی 31/06/1397 بوده؛ که به ازای هر يكصد هزار ریال، در هر روز یک امتیاز به صاحب حساب، تعلق خواهد گرفت.

حداقل موجودی برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی، مبلغ یک میلیون ریال و افزایش موفقیت سپرده گذاران در قرعه کشی، منوط به ماندگاری وجوه طی دوره است. 

گفتنی است؛ جوایز اصلی این دوره شامل: 20 کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر کدام به ارزش یک میلیارد ریال، 150 دستگاه خودروی سواری پژو پارس و همچنین 200 کمک هزینه خرید صنایع دستی در نظر گرفته شده است. بدیهی است؛ میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر، به برندگان خوش شانس چهارمین دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده، اهدا خواهد شد.

یادآوری می كند؛ جوایز برندگان قرعه کشی سومین دوره حساب های قرض الحسنه بانک آینده در سال 1396، شامل: 10 کمک هزینه خرید مسکن هر کدام به ارزش یک میلیارد ریال، 50 دستگاه خودروی رنو ساندرو، 750 کمک هزینه خرید صنایع دستی، به همراه میلیاردها ریال جوایز نقدی و غیرنقدی بود که پس از قرعه کشی در بیست و ششم مهرماه سال 1396، طی مراسمی در بیست و هفتم آذرماه همان سال، به برندگان خوشبخت، اهدا شد.
تازه ترین اخبار