۰
۲
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵

تسهیلات ۷۲ میلیاردی صرف خرید ۵ هزار سکه شد

رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه یکی از این افراد ۷۲ میلیارد برای اجرای چهار قرارداد از بانک تسهیلات گرفته و بلافاصله این پول را به بانک می‌دهد و ۵ هزار سکه می‌خرد، به خلاف قانون بودن این سکه‌ها اشاره کرد.
تسهیلات ۷۲ میلیاردی صرف خرید ۵ هزار سکه شد
 قاضی سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به بررسی حساب‌های افرادی که سکه ثبت نام کردند، اظهار کرد: یکی از آن‌ها ۴۷۱ حساب، نفر دوم ۴۱۰ حساب و سومین نفر ۳۹۳ حساب دارند.

وی با بیان اینکه یکی از این افراد ۷۲ میلیارد برای اجرای چهار قرارداد از بانک تسهیلات گرفته و بلافاصله این پول را به بانک می‌دهد و ۵ هزار سکه می‌خرد، به خلاف قانون بودن این سکه‌های خریداری شده اشاره کرد و گفت: پس از بررسی‌ها، خود این فرد کل ۵ هزار سکه را پس داد و پولی که به بانک برای خرید آن‌ها داده بود دریافت کرد و در واقع چهل کیلو طلا به نفع دولت کار شد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: همه افرادی که با پول‌های با منشا غیرقانونی به خرید سکه اقدام کرده‌اند، باید این سکه‌ها را پس دهند.
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
باید مسولان ان بانک را هم که بدون ضابطه و نظارت وام داده محاکمه کرد و در اولین فرصت این وام ها را به دین حال تبدیل کرد و گیرنده تسهیلات را نیز دادگاهی کرد
Iran, Islamic Republic of
این وام های خلاف باید به دین حال تبدیل و مسولان بانک وان دهنده و فرد مفسد اقتصادی همه با هم محاکمه گردند
تازه ترین اخبار