۰
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲

بیمه نوین به بازار دوم فرابورس ارتقا یافت

نماد معاملاتی شرکت بیمه نوین پس از ارتقا از بازار پایه به بازار دوم معاملات فرابورس امروز با قیمت ۱۲۹۹ ریالی هر سهم گشایش یافت.
بیمه نوین به بازار دوم فرابورس ارتقا یافت
به گزارش اخبار بانک، شرکت بیمه نوین که در گروه بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی و زیرگروه فعالیت‌های مالی و اجرایی قرار دارد، در جریان گشایش نماد میزبان جابه جایی 44 میلیون و 56 هزار سهم به ارزش معاملاتی 5.7 میلیارد تومان قرار گرفت که با مشارکت خرید 51.4 درصدی و 4.6 درصدی فروش از سوی سهامداران حقیقی روبرو شد.

این شرکت پس از احراز تمامی شرایط لازم برای پذیرش از تاریخ 21 خرداد سال جاری به عنوان صدمین شرکت در بازار دوم در فهرست نرخ‌های فرابورس درج و نشست خبری مربوط به تشریح ظرفیت‌های آن پیش از گشایش نماد در 14 مردادماه برگزار شد که طی آن وضعیت عملکردهای مالی و عملیاتی بیمه نوین در سال 96 و مقایسه آن با سال 95، عملکرد شرکت از نظر فروش، برنامه‌های توسعه‌ای و در دست اقدام و در نهایت چشم‌انداز فعالیت‌های آتی "نوین" مورد بررسی قرار گرفت.

بنابراین گزارش،سرمایه اولیه این شرکت که بانک اقتصاد نوین با 19.9 درصد و تامین سرمایه نوین با 17.8 درصد جزء سهامداران ان به حساب می آیند، 14 میلیارد تومان بوده که با 4 بار افزایش سرمایه از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی در حال حاضر به 150 میلیارد تومان رسیده است.
 
برچسب ها: بیمه نوین
تازه ترین اخبار