۰
روز سه شنبه، هفدهم مهرماه سال 1397، با انجام قرعه کشی هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «نزدیک تر از همیشه»، برندگان خوش شانس 1.411 جایزه این دوره از باشگاه مشتریان، مشخص شدند.
به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک آینده، 15 میلیارد ریال جایزه برای این دوره از باشگاه مشتریان در نظر گرفته شده بود که چهار جایزه 500 میلیون ریالی برای چهار نفر در پایان مردادماه سال جاری، قرعه ­کشی و به برندگان اهدا شد.

علاوه بر آن، جوایز دیگری شامل: دو میلیارد ریال برای یک نفر، 100 میلیون ریال برای 10 نفر، 20 میلیون ریال برای 100 نفر، 10 میلیون ریال برای 300 (سیصد) نفر و پنج میلیون ریال برای یک­ هزار نفر، در نظر گرفته شده بود.

 برنده خوش شانس هشتمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، سرکار خانم عجب­ناز لجم اورک چراغی، از شعبه ستارخان- میدان توحید تهران بزرگ، بود و نتیجه قرعه جایزه بزرگ این دوره از باشگاه مشتریان بانک آینده، به مبلغ دو میلیارد ریال، به نام وی ثبت شد.

 در دوره هشتم باشگاه مشتریان بانک آینده که از تاریخ 10 خردادماه تا 31 شهریورماه سال 1397 به اجرا درآمد؛ تعداد 101 هزار و 116 نفر از مشتریان در طول طرح، موفق به کسب حداقل 4500 امتیاز شده و شرط اولیه برای حضور در قرعه­ کشی را کسب کردند.

امتیاز مشتری به ­صورت تجمعی روزانه از مجموع امتیاز افتتاح حساب و مانده سپرده ­های قرض‌الحسنه، خدمات بانکداری الکترونیکی و امتیاز هدیه، به دست آمد.

نهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، با جوایز جذاب و هیجان­انگیز، به ­زودی، به اطلاع عموم مشتریان و سپرده­ دگذاران خواهد رسید. برای مشاهده و اطلاع از اسامی برندگان، به تارگاه باشگاه مشتریان بانک آینده، به نشانی: www.ba.efarda.ir مراجعه فرمائید.
 
تازه ترین اخبار