۰
۲
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی به ۹۱ هزار تومان در بودجه سال ۹۸ خبر داد.
پیشنهاد افزایش دوبرابری یارانه نقدی در سال ۹۸
به گزارش اخبار بانک به نقل از تسنیم، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی به ۹۱ هزار تومان در بودجه سال ۹۸ خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان یارانه نقدی از زمان اجرای این قانون افزایش نیافته است، گفت: قطعا نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی در بودجه سال 98 را مطرح می‌کنند.

وی درباره میزان افزایش یارانه نقدی در سال آینده، افزود: با توجه به تورم و افزایش قیمت کالا‌ها ، یارانه نقدی حداقل باید به میزان 2 برابر افزایش یابد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد: قرار بود تا با اجرای هدفمندی یارانه‌ها ، قیمت فراورده‌های نفتی بالا رود و درآمد دولت از این طریق افزایش یابد؛ مردم نیز با مدیریت مصرف و دریافت یارانه نقدی متضرر نشوند و چیزی از دست ندهند.

حاجی‌دلیگانی تصریح کرد: از آن زمان تاکنون قیمت بنزین از لیتری 100 تومان به 1000 تومان افزایش یافته و درآمد دولت نیز بالا رفته، اما میزان یارانه نقدی از زمان اجرا تاکنون ثابت مانده و افزایش نیافته است؛ بنابراین نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش یارانه نقدی در بودجه سال 98 را مطرح خواهند کرد.
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
فکر نکنم در حد حرف اگر 91 هزار تومان بشه معجزه ای رخ داده
Iran, Islamic Republic of
برای کسانی که بخاطر کمک به دولت از دریافت یارانه انصراف دادند باید دوباره فرصت ثبت نام داده شود . من بخاطر حمایت از دولت از دریافت یارانه انصراف دادم . اینکارو در حالی کردم که به یارانه بشدت نیاز داشتم . خیلیا سرزنشم کردند ، از این دولت هم خیلی صدمه دیدم . هم کارم رو از دست دادم و هم تمام سرمایم در موسسه کاسپین به باد رفت ....
تازه ترین اخبار