۱
۷
نایب رییس مجلس با بیان اینکه سپرده گذاران موسسه فرشتگان و افضل طوس تا یک میلیاردتومان سپرده خود را دریافت کرده اند، گفت: مطالبات ۶ موسسه دیگر کاسپین تا پایان دی و تا سقف ۱۰۰میلیون تومان پرداخت می شود.
پرداخت مطالبات ۶ تعاونی کاسپین تا سقف ۱۰۰ میلیون
به گزارش اخبار بانک به نقل از خانه ملت، مسعود پزشکیان در تشریح آخرین جلسه نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مسائل و مشکلات موسسات مالی و اعتباری گفت: در این نشست آخرین وضعیت پرداختی های تعاونی گلیم و گبه مورد بررسی قرار گرفت که براساس این بررسی ها مجوزهای لازم صادر نشده است و پیگیری شد تا مشکلات این تعاونی رفع شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقرر شده تیمی برای پرداخت مطالبات چند تعاونی باقی مانده موسسه مالی و اعتباری کاسپین تشکیل شود، افزود: ظاهرا مطالبات این تعاونی ها توسط مسئولان مربوطه به درستی پرداخت نمی شود، لذا مقرر شده مسئولیت پرداخت این مطالبات به این تیم واگذار شود.

وی ادامه داد: قرار شده است تا در این راستا خط اعتباری باز شود تا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به هر یک از سپرده گذاران این تعاونی ها تا پایان دی ماه پرداخت شود.

وی ادامه داد: بانک مرکزی چند بار با سپرده گذاران بیش از یک میلیارد تومان سپرده در کاسپین جلسه برگزار کرده و مقرر شده که اگر بانک مرکزی بخواهد اموال و املاک کاسپین را واگذار کند، با سپرده گذاران هماهنگی های لازم را انجام دهد تا اگر این سپرده گذاران خریدار اموال باشند، با اولویت به آنها واگذار شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موسسه مالی و اعتباری کاسپین متشکل از ۸ تعاونی و موسسه است، بیان کرد: سپرده گذاران موسسه فرشتگان و افضل طوس تا سقف یک میلیارد تومان سپرده خود را دریافت کرده اند، اما مطالبات ۶ موسسه دیگر کاسپین پرداخت نشده است که مقرر شد تا پایان دی ماه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به هر یک از این سپرده گذاران پرداخت شود.
مشاهده نظر مخاطبان
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
تورا خدا زودتر اموال را تعین تگلیف کنید و مابقی پول ما رابدید از 100تومن در افضل 87تومن دادن اجه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟
رضا
United States
دروغ محضه من ۶۰۰ میلیون در افضل داشتم پرداخت نشده
مهدی
Iran, Islamic Republic of
ماکه بجز 100 میلیون اولیه پول دیگری نگرفتیم
Spain
سلام.پدرم فوت کرده هنوز هیچ پولی افضل نداده به ما بانک آینده هم که داره داخل ملک افضل فعالیت میکنه آخه چطور اسناد بیاریم چرا اذیت میکنید تورو خدا رسیدگی کنید
Iran, Islamic Republic of
سلام. ۲۰۶میلیون در افضل پول داشتم ۱۳۸میلیون دادن مابقیش ندادن سود زمان تعلیق ندادن آخه ۶۸میلیون دیگش کجا رفت تمام املاک افضل چند برابر شد پس حسابرسی چی شد چرا کسی جواب نمیده تمام سرمایه زندگیم بود مستاجرم کارم ندارم خدا ازشون نگذره حداقل چرا مسولان افضل دادگاهی نمیکنید چرا کسی جواب نمیده تمام املاک افضل به نام بانک آینده سند خورده.
حسام
خواهر من ۱۵۰ میلیون در موسسه فرشتگان داشت الان میگن شما ۸۲ میلیون طلبکارید ولی اون رو هم فعلا نداریم بدیم
مهدی
Iran, Islamic Republic of
من تمام مدارک و منشاء پولی که خواستن دادم ولی هنوز سپرده رو آزاد نکردن بانک آینده میگه باید بانک مرکزی اجازه بده
تازه ترین اخبار