۰
۷
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۹

بانک جدا کننده باجه پولدارها و بی پولها مشخص شد/عکس

با رمزگشایی دقیق و مستند پایگاه خبری اخبار بانک، بانک جدا کننده باجه پولدارها و بی پولها مشخص شد.
بانک جدا کننده باجه پولدارها و بی پولها مشخص شد/عکس
به گزارش خبرنگار اخباربانک، به تازگی تصویری عجیب از باجه‌ای در یکی از بانک‌های کشور در فضای مجازی منتشر شده است که مخصوص مشتریان ویژه این بانک با معدل حساب بالای ۳۰۰ میلیون تومان است، این باجه با عنوان VIP از سایر باجه‌ها متمایز شده است!

در ادامه تصویر منتشرشده از این باجه را که تنها به صاحبان حساب‌های بالای ۳۰۰ میلیون تومان خدمات ارائه می‌دهد را می ببنید.
 
انتشار این تصویر که نشانگر تبعیض علنی این بانک می باشد، در فضای مجازی واکنش های انتقادی کاربران را به دنبال داشته و به تعبیر برخی کرامت انسانی را زیر پا گذاشته است.
 
در حالی این عکس در فضای مجازی منتشر شده که هیچگونه نامی از این بانک وجود ندارد.
 
حال پایگاه خبری اخباربانک با توجه به حساسیت های زیادی که به وجود آمده با کنجکاوی به دنبال یافتن نام این بانک بوده و موشکافانه با دلایل مستند و دقیق به نتایج جالب توجهی رسیده است!
 
اگر دقیق تر به تصویر منتشر شده نگاه کنیم در پشت باجه، برگه های فیش نقدی و بر روی دستگاه نوبت دهی نام یک بانک را مشاهده می کنیم!
 
تصویر بزرگ شده از این فیش نقدی و فیش های اصلی و نام بانک که البته به صورت ناقص بر روی دستگاه نوبت دهی درج شده را می بینید.
 


 
همانطور که مشاهده می کنید کاملا گویاست که یکی از شعبات بانک ملت اقدام به درج چنین برگه ای بر روی یکی از باجه های خود کرده و به اصطلاح امروزی ها پولدارها و لاکچری ها را از بی پولها جدا کرده است!
 
همچنین ذکر این نکته نیز ضروری است که ارائه خدمات بهتر و سریعتر به برخی از مشتریان خاص در همه بانک‌ها و موسسات اعتباری امری رایج بوده اما درج اطلاعیه با نشان دادن رقم برای ارائه خدمات بیشتر به پولدارها بی سابقه بوده است!

ضمن اینکه اطلاعیه ای با این این رفتار دور از اخلاق و کرامت انسانی است.
 
انتظار می رود مدیران بانک ملت ضمن برخورد با مسئولان این شعبه از عموم سپرده گذاران بانکی با هر مبلغی عذرخواهی و از آنان دلجویی کند.
 
پایگاه خبری اخبار بانک آماده درج نقطه نظرات مسئولان بانک ملت می باشد.
مشاهده نظر مخاطبان
سعیدی
Iran, Islamic Republic of
فکر نمی کنید دوره اینگونه گزارشات گذشته است .ایا هنوز ادماهایی وجود دارد که به طبقات جامعه وفقر وغنی دازا وندار وتفاوت های فرهنگی بیاندیشد تعالی ترین سطح تفکر انسانی پذیرش طبقات وحذف اینگونه مطالب است
سامان
Iran, Islamic Republic of
سلام . برادر عزیز، حالا بانک ملت ی اشتباهی کرده !!!
بهنام
این کار بانک ملت دور از شأن و کرامت انسان هاست بانک مرکزی قطعا باید برخورد کند
زهرا
این بانکهای تجاری واقعا خون مردم تو شیشه میکنن، خدا ازشون نگذره.
بانکی
Iran, Islamic Republic of
چه چیز مسخره ای اصلا بانك جای این مسائل هست شما بقالی سر کوچه هم دوبار میری به عنوان مشتری دائمی فرق میذاره با مشتری گذری.
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
از سال 59 قانون ازکجا آوردی یا ان قانون معروف را تصویب می کردند امروز این قدر تفاوت فردی وجود نداشت .کاش استاد بهشتی سالها زنده می ماند او قانون را تصویب می کرد واجرا ........ یکی از بی نانی و فقر؟ دیگری از اختلاس ورانت جاده پهن برای ماشیین صد میلیاردی خودش ......
Iran, Islamic Republic of
اخبار بانک شعب این بانک در اصفهان بر خلاف قوانین از گذاردن 5 هزار تومانی در دستگاه های خودپرداز خوداری می کنند لطفا چنانچه در سایر استان ها هم وضع به همینگونه است از بازرسان بانک مرکزیدبخواهید کشوری و مورد اصفهان را هم بررسی بفرمایند با تشکر
تازه ترین اخبار