۰
شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱

«ملی شو»، رویدادی منحصربه‌فرد و کارآمد

بانک ملی ایران در طول ۹۱ سال حضور خود، محصولات متعددی را در اختیار مشتریانش قرار داده است، اما «ملی شو» که نمایشگاهی از خدمات جدید این بانک است را می‌توان به‌خودی‌خود یک محصول منحصربه‌فرد دانست!
به گزارش اخباربانک، بنابر اعلام روابط عمومی بانک ملی ایران، مهم‌تر از ایجاد یک محصول، نحوه عرضه آن است؛ چه‌بسا خدمات و محصولاتی که روزانه در جهان تولید می‌شوند، اما کسی از وجود آن‌ها خبر ندارد.

«ملی شو» که تاکنون دو بار بر پا شده است، محل بسیار جذابی برای ارائه محصولات و خدمات بانک ملی ایران بوده، به‌طوری‌ که اکنون به یک برند شناخته‌شده در نظام بانکی و حتی میان کاربران و مشتریان آن‌ها تبدیل‌ شده است.

در این رویداد، بخش قابل‌توجهی از دستاوردهای بانک ملی ایران به‌صورت چهره به چهره برای مخاطبان ارائه و تشریح شده است، به‌ طوری‌ که کاربر توانسته محصول را از نزدیک مشاهده و لمس کرده و آن را به‌صورت اختصاصی استفاده کند.

بسیاری از محصولات جدید بانک ملی ایران از جمله ربات آلفا، تسهیلات مسکن، بام سازمانی و شرکتی، سکوک، کیف پول، برداشت خودکار و BTM در این رویداد رونمایی شده‌اند.

«ملی شو» به‌خوبی توانسته است دستاوردهای یک‌ساله بانک ملی ایران را زیر یک سقف جمع کرده و آن را به شکلی متفاوت و مخاطب پسند ارائه کند، به‌طوری‌که مخاطب حاضر در رویداد، می‌تواند همه پیشرفت‌های بانک ملی ایران را در مدتی کوتاه با چشم غیرمسلح ببیند!
تازه ترین اخبار