۰
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵

جدیدترین شعبه بیمه سینا در نیشابور افتتاح شد

مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا به اتفاق هیأت همراه در روز چهارشنبه 31 اردیبهشت‌ماه 1399 در آیین افتتاح شعبه نیشابور حاضر شد و با کارکنان و نمایندگان این شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش اخباربانک، دکتر رضا جعفری در مراسم افتتاح این شعبه، در جمع کارکنان و شبکه فروش نیشابور اظهار داشت: آغاز فعالیت هر شعبه به منزله توسعه خدمات بیمه‌ای در نقاط مختلف کشور، سرعت بخشیدن به خدمت‌رسانی و بالا بردن رضایت مشتریان گرامی است، بنابراین آغاز فعالیت این شعبه در ماه ضیافت‌الله را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم که با تأسیس این شعبه شاهد توسعه فرهنگ بیمه در میان مردم عزیز منطقه نیشابور باشیم.
 
وی با اشاره به تلاش و جدیت مدیران و کارکنان برای توسعه هر چه بیشتر فعالیت‌ها در سال جدید اظهار داشت: با لطف خداوند و تلاش شما عزیزان در دو ماهه ابتدای امسال به رغم مشکلات ناشی از کرونا و افت بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی، رشد 40 درصدی در تولید حق‌بیمه حاصل شد که این وضعیت نشان‌دهنده حرکت صحیح بر اساس برنامه استراتژیک است که تداوم خواهد یافت.
 
وی در ادامه به رشد قابل توجه سود حاصل از سرمایه گذاری ها اشاره کرد و افزود: استفاده صحیح و علمی از فرصت به وجود آمده در بازار سرمایه موجب شد تا در این مدت بتوانیم سودآوری 170 میلیارد تومانی از این بازار را رقم بزنیم که در نوع خود قابل تحسین است. دکتر جعفری تصریح کرد: روند رو به رشد بیمه سینا در سال جاری با تصویب و اجرای برنامه ی افزایش سرمایه، سرعت بیشتری خواهد گرفت و قطعا ثمرات آن عاید سهامداران خواهد شد. وی تمرکز بیشتر در حوزه بیمه‌های خرد و گسترش فروش بیمه‌های عمر را از برنامه های مهم امسال دانست و گفت: با برنامه ریزی انجام شده، سهم بیمه های عمر در پرتفوی شرکت افزایش خواهد یافت.
 
مدیرعامل بیمه سینا با بیان اینکه شعب و شبکه فروش جایگاه با اهمیتی در بازاریابی و توسعه بازار دارند، بیان داشت: بیمه‌گذاران فعلی و همین‌طور مشتریان بالقوه ما از طریق شعبه و نماینده با شرکت آشنا می‌شوند و نوع برخورد و تکریم آنها نقش بسزایی در ادامه قرارداد و رضایتمندی آنها خواهد داشت. وی همچنین به صدور گواهی و قرارداد برای نمایندگان بیمه سینا پرداخت و گفت: برنامه‌هایی برای آموزش بیشتر و ارتقای نمایندگان در سال جاری تدوین شده که با کمک انجمن صنفی نمایندگان انجام خواهد شد.
تازه ترین اخبار