۰
۱
دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۶

اعلام پاداش اعضای هیئت‌مدیره شرکت بورس

پاداش اعضای هیئت‌مدیره شرکت بورس در نیمه اول امسال ۹۱۰ میلیون تومان تعیین شده است.
به گزارش اخباربانک، براساس صورت مالی شرکت بورس، پاداش اعضای هیئت‌مدیره این شرکت در نیمه اول امسال ۹۱۰ میلیون تومان تعیین شده که نسبت به رقم  ۴۹۰ میلیون تومانی سال ۱۳۹۹، رشد ۱/۸ برابری را نشان می‌دهد.
منبع: نود اقتصادی

واکنش بورس تهران به پاداش نجومی هیات مدیره
باشگاه خبرنگاران: شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص پاداش ۹۱۰ میلیون تومانی اعضای هیأت مدیره این شرکت در دولت گذشته، توضیحاتی داد.

طبق اعلام شرکت بورس اوراق بهادار پاداش ۹۱۰ میلیون تومانی اعضای هیأت مدیره بورس تهران در دولت گذشته تصویب شده و مربوط به سال گذشته یعنی سال مالی ۱۳۹۹ است که در مجمع تیرماه به تصویب رسیده و در صورت‌های مالی شهریور ماه سال جاری صرفا افشا شده است.

این پاداش در وجه اشخاص حقیقی نیست بلکه مانند سرمایه گذاری صبا تأمین، سرمایه‌گذاری توسعه ملی به شرکت‌های حقوقی عضو هیئت مدیره اختصاص پیدا می‌کند.

بر اساس قانون تجارت، شرکت‌ها می‌توانند تا سه درصد از سود تقسیمی شرکت را به عنوان پاداش به اعضای هیئت مدیره اختصاص دهند که این مبلغ ۹۱۰ میلیون تومان پاداش کل سال گذشته، تنها هفت صدم درصد از سود شرکت بورس اوراق بهادار تهران در سال مالی ۹۹ را شامل شده و در ضمن بین هفت عضو حقوقی هیئت مدیره تقسیم می‌شود و به هر عضو حقوقی ۱۳۰ میلیون تومان اختصاص پیدا می‌کند.
https://akhbarbank.com/vdcjymeo.uqettzsffu.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
مردم کشور را در بورس به نظام بدبین کردند تازه نفری تقریبا دویست میلیون تومان پاداش گرفتند عجب مملکت شیر تو شیری داریم
تازه ترین اخبار