۰
۱
چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

فوت مادرزن رئیس بانک مرکزی، جلسه ارزی را لغو کرد

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از موکول شدن جلسه بررسی علل افزایش قیمت ارز به روز شنبه ششم اسفندماه خبر داد.
به گزارش اخباربانک به نقل از ایسنا، احمد نادری، نماینده تهران در مجلس اظهار کرد: قرار بود امروز مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ای به بررسی علل نوسانات بازار ارز از جمله افزایش نرخ دلار بپردازد که این جلسه به شنبه هفته آینده موکول شد.
 
بخش هایی از گفت و گوی نادری را در ادامه می خوانید:
 
علت به تعویق افتادن جلسه این بود که امروز جلسه هیات دولت بود و عملا آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور نمی‌توانست در مجلس حضور پیدا کند، همچنین مادر همسر آقای فرزین رئیس بانک مرکزی فوت کرده و ایشان هم امکان حضور در جلسه را نداشت.

بر این اساس تصمیم بر آن شد که موضوع بررسی نوسانات بازار ارز از جمله افزایش قیمت دلار در روز شنبه ششم اسفندماه به صورت غیرعلنی برگزار شود و بعد از آن با علنی شدن جلسه، مجلس وارد بررسی جزییات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ می‌شود.
https://akhbarbank.com/vdchqmn6.23nwwdftt2.html
مشاهده نظر مخاطبان
حسین
Iran, Islamic Republic of
جلسه مجلس کاری نمی‌تواند انجام بده،زیر ساخت کشور را تقویت کنید،این شد حرف،کل کشور وابستگی کامل به همه اقلام دارند،،کارهای احمقانه،عدم توجه به تحقیقات و نخبگان در کارهای اجرایی،عدم جوانسازی و بکارگیری افراد نخبه در کشور و توجه بیش از اندازه به بازنشستگان فرسوده به بهانه تجربه در کشور ،،،دخالتهای بی جا در امورات علمی و اقتصادی با سیاستهای دستوری ،،نتیجش میشود این
تازه ترین اخبار