۱
میزان درآمدی که بانک صادرات در بهمن ماه از بخش تسهیلات اعطایی شناسایی کرد در مقایسه با ماه گذشته ۱۳ درصد افزایش را به همراه داشت.
رشد 13 درصدی درآمد بانک صادرات از محل تسهیلات اعطایی
به گزارش اخباربانک، بانک صادرات ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن ماه سال جاری مجموع درآمد‌های به‌دست‌آمده از بخش تسهیلات اعطایی را در این دوره برابر با ۳ هزار و ۸۱۶ میلیارد تومان اعلام کرد و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز به درآمد تجمیعی ۳۶ هزار و ۵۶۸ میلیارد تومانی از تسهیلات اعطایی رسید.

میزان سرمایه‌ای که "وبصادر" تا پایان بهمن ماه از خود بر جای گذاشت برابر با ۱۷ هزار و ۵۳۵ میلیارد تومان بود، این بانک توانست میزان پرداختی خود جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را به ۲ هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان برساند.

میزان درآمدی که بانک صادرات در بهمن ماه از بخش تسهیلات اعطایی شناسایی کرد در مقایسه با ماه گذشته ۱۳ درصد افزایش را به همراه داشت، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

بانک صادرات ایران در بهمن ماه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۳۲ درصد رشد را تجربه کرده است. همچنین این بانک تا پایان بهمن ماه به میانگین درآمدی ۳ هزار و ۳۲۴ میلیارد تومان رسید. " وبصادر " در بهمن ماه ۱۷ درصد بالاتر از میانگین ۱۰ ماه گذشته از تسهیلات اعطایی درآمد کسب کرد.

بانک صادرات در بهمن ماه سال جاری، از بخش تسهیلات اعطایی ۳ هزار و ۸۱۶، از بخش اوراق بدهی ۱۶ میلیارد، از بخش درآمد سرمایه گذاری‌ها ۱۲ و از بخش کارمزد ۴۶۵ میلیارد تومان درآمد کسب کرد.
بخش تسهیلات اعطایی، در برگیرنده ۸۹ درصد از درآمد ماهانه بانک صادرات بوده است.

عمده‌ترین درآمد "وبصادر" در بهمن ماه متعلق به «مرابحه» بود، مبلغ به ثبت رسیده در بخش نام‌برده برابر با یک هزار و ۴۶۵ میلیارد تومان بود که دربرگیرنده ۴۳ درصد این بخش از درآمدزایی بود.

از دیگر بخش‌های عمده درآمدزایی " وبصادر " «خرید دین، فروش اقساطی، مضاربه و بدهکاران بابت اعتبارات اسنادی پرداخت‌شده» است که به ترتیب ۲۰، ۱۷، ۷ و ۷ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند. تسهیلات اعطایی به ثبت رسیده "وبصادر" در یازدهمین ماه از سال جاری ۵۳ هزار و ۹۸۰ میلیارد تومان بود که نسبت به تسهیلات وصولی در این دوره حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان بیشتر بود.
https://akhbarbank.com/vdcjomeo.uqehhzsffu.html
تازه ترین اخبار